Nasz zespół

Poznaj nas

Północna Wielkopolska to teren bogaty w jeziora oraz rzeki. Znana jest z wielkiej pętli wielkopolski która można dostać się „wodą” do Berlina. Gdy znajdziemy się w stolicy Niemiec motorowodna Europa stoi dla nas otworem. Ukształtowanie Wielkopolski spowodowało bardzo duży rozwój turystyki wodnej, a wraz z nią popyt na usługi serwisowe dla wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego. I tak właśnie powstał nasz serwis. Pomysłodawcą oraz właścicielem jest Szymon Nowak.

 

Serwis GTWMARINE powstał w 2009 roku. Następnym krokiem było uzyskanie autoryzacji serwisowych oraz dilerskich takich światowych graczy jak Mercury, Mercruiser oraz Evinrude.

Obsługujemy klientów prywatnych jak i instytucje takie jak WOPR, Policja, Straż, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej.

Posiadamy i zapewniamy bogaty magazyn części, podzespołów oraz wyposażenia łodzi i silników.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. Niespodziewanie dzięki swojemu zaangażowaniu jesteśmy na swoim obszarze liderem w naprawie skuterów wodnych wielu marek.

 

Zapewniamy swoim klientom:

 

  • Serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne silników zaburtowych oraz stacjonarnych
  • Serwisy pogwarancyjne skuterów wodnych.
  • Sprzedaż części zamiennych oraz wyposażenia łodzi.
  • Serwis mobilny z dojazdem do klienta.
  • Wykonywane usługi prowadzimy na oryginalnych częściach oraz systemach diagnostycznych z najnowszym oprogramowaniem.

 
Warto też nadmienić że prowadzimy wsparcie techniczne oraz współpracę z lokalnym liderem w zakresie sprzedaży nowych łodzi firmą DEDI MARINE z miejscowości Wysogotowo koło Poznania.

 

Szymon Nowak

 

Jestem osobą praktycznie od urodzenia związana z sportem motorowodnym, sędzia techniczny międzynarodowy czynnie sędziujący zawody w kraju jak i za granicą. Moja „miłość” do wody została przekazana przez ojca Remigiusza koordynatora chodzieskiego zespołu ratowniczego Water Rescue Team, obsługującego większość imprez w kraju jak i za granicą pod względem zabezpieczenia ratowniczego jak i medycznego. Posiadamy nad jeziorem Chodzieskim jedną z najlepszych jednostek terenowych WOPR którą wykorzystujemy do szkolenia ratowników, zawodników motorowodnych oraz osobiście do testów naprawianych przez mnie jednostek.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam
Szymon Nowak